9to5Rewards: ALOGIC’ten Apple’ın M2 MacBook Air’ini Kazanın [Giveaway]

Şirketin yeni Clarity 4K UHD Ekran Monitörü‘nün lansmanını kutlamak için Apple’ın en yeni MacBook Air’ini vermek üzere ALOGIC ile birlikte çalıştık. Yeni ekrana daha iyi bakmak ve hemen çekilişe katılmak için aşağıya gidin.

ALOGIC Clarity 4K UHD Ekran Monitörü

Bir ekranın en önemli parçası harici monitör onun panelidir, ancak iyi bir tasarıma sahip olmak her şeyi değiştirir. Yeni ALOGIC Clarity 4K UHD Ekranlı Monitör, ince çerçevesi ve uçtan uca ekranıyla güzel, birinci sınıf bir tasarıma sahiptir. Ekranın ön tarafı, görüntülerin çok daha canlı görünmesini sağlayan parlak kaplamalı yüksek kaliteli camla kaplanmıştır. 799 ABD Doları karşılığında Clarity, Apple Studio Display’in görünümüne ve estetiğine sahiptir ve MacBook kullanıcılarına ekran alanını genişletmek için ekonomik bir alternatif sunar.

ALOGIC Clarity 4K UHD, yalnızca harici bir monitör değildir. Ayrıca, kullanıcıların diğer çevre birimlerini doğrudan ona bağlayabilmeleri için bir USB hub işlevi görür. Monitörün arkasında iki adet USB-A bağlantı noktası, USB-B, iki adet HDMI bağlantı noktası, DisplayPort, USB-C ve ses çıkışı bulunur.

Tam olarak yerleştirilmiş metal bir stand ile birlikte gelir. ayarlanabilir. Kullanıcılar her türlü iş için en iyi açıyı bulmak üzere monitörü döndürebilir, eğebilir ve hatta döndürebilir.

ALOGIC Clarity 4K UHD Ekran Monitörü şirketin resmi çevrimiçi mağazasından alınabilir{ 3}. Fiyatı 799,99 ABD dolarıdır ve ALOGIC 1080p Iris web kamerası ile birlikte ücretsiz olarak gelir.

Nasıl girilir:

Apple’s kazanma şansınız için M2 MacBook Air, ALOGIC ve 9to5Mac haber bültenlerine kaydolmak için aşağıya adınızı ve e-posta adresinizi girin (e-posta adresi başına bir gönderim). Çekilişimizi Facebook veya Twitter‘da paylaştığınızdan ve en son güncellemeler için şirketi Facebook ve Twitter‘da takip ettiğinizden emin olun. Girişler 21 Ekim 2022’ye kadar açıktır. Yalnızca ABD ve Kanada’daki okuyuculara açıktır. Bunu mobil cihazınızda görüntülüyorsanız ve girme seçeneğini göremiyorsanız, burayı tıklayın.

Apple MacBook Air M2 

Kaynak : https://9to5mac.com/2022/09/22/9to5rewards-win-apples-m2-macbook-air-from-alogic-giveaway/