Android için YouTube Müzik hatası, ekranınızı [U: Sabit]’te tutuyor

Android’de YouTube Music uygulamasında yakın zamanda meydana gelen bir hata, ayarlanan ekran zaman aşımı aralığından bağımsız olarak ekranınızın açık kalmasını sağlıyor.

Güncelleme 22/22: Google bu sorunu bir hafta düzeltti daha sonra YouTube Music 5.25.51 ile. Şu anda Play Store aracılığıyla kullanıma sunuluyor.

15 Eylül Güncellemesi: YouTube Music’in 5.24.50 Sürümü bu öğleden sonra kullanıma sunuluyor ve hala şu hatayı içeriyor: Android uygulaması açıkken ve ses çalarken ekranınızı açık tutar.

Orijinal 9/13: Bu sorunla sürüm 5.23.50 ile karşılaşıyoruz Geçen hafta sonlarında kullanıma sunulan uygulama. Şu An Çalınan Kullanıcı Arayüzü’nden YouTube Music’in Ana Sayfa beslemesine kadar uygulamanın herhangi bir bölümünde olabilirsiniz ve cihazla daha fazla etkileşim kurmasanız bile ekran açık kalır.

Bu sorun Pixel telefonlarda mevcuttur. Android 13 çalıştıran ve kontrol ettiğimiz 12L çalıştıran Samsung cihazları. Bir testte, müzik çalarken ekran yaklaşık 15 dakika aktif kaldı. Hiçbir şey akış olmadığında hiçbir sorun yok gibi görünüyor, ancak bu hata YouTube Premium abonelerini etkiliyor.

Uygulamada, bu, bir şarkı ayarlayıp cihazlarını (şarj etmek için) bırakıp geri gelip cihazlarını bırakanlar için can sıkıcı bir durum. ekranı hala açık ve cihazlarını sıcak bulun. Bununla birlikte, çoğu kişi, telefonu tekrar cebine koymadan veya bir şarkı seçimi yaptıktan sonra hızlıca eve kaydırmadan önce ekranı manuel olarak kapatır.

Google, bu istenmeyen davranışı gidermek için kısa sürede bir YouTube Müzik güncellemesi yayınlayacaktır. .

YouTube Music hakkında daha fazla bilgi:

  • YouTube Music, şarkılar, albümler ve oynatma listeleri için Instagram Stories paylaşımını alıyor
  • YouTube Music, önerilere güç vermek için kesin konumu kullanmayı bırakacak{ 12}
  • YouTube Music, “Temalı simge” makyajında ​​küçük Malzemeler alıyor
  • YouTube Music, Android’de büyük “Kütüphane” sekmesini yeniden tasarlıyor [U: Ayrıca iPhone/iPad]
Kaynak : https://9to5google.com/2022/09/22/youtube-music-screen-on/