Apple TV+, Rhea Seehorn’un başrolde olduğu Vince Gilligan’ın iki sezonluk yeni TV projesini aldı

Apple TV+, Vince Gilligan’ın yeni projesini Son Tarihle alarak yılın en popüler TV paketlerinden birini kazandı. Breaking Bad ve Better Call Saul’un yaratıcısının yeni projesi, Apple’ın diziyi iki sezonluk ön siparişle güvence altına almasıyla doğal olarak ateşli bir tartışmaya girdi.

Adsız projeyle ilgili ayrıntılar doğal olarak gizli tutuluyor. Şimdiye kadar, “temellendirilmiş bir tür draması” olarak tanımlandı. Dizide Better Call Saul başrol oyuncusu Rhea Seehorn rol alacak.

Yeni dizinin Breaking Bad dünyasıyla bağlantısı yok ve uyuşturucu ve suç dünyasından bir çıkış olması bekleniyor. Gilligan dizi sorumlusu olarak görev yapacak.

Güzel bir dolambaçlı simetri durumunda, Apple TV+ başkanları Zack van Vamburg ve Jamie Erlicht, gün içinde Breaking Bad’in gelişimine öncülük eden Gilligan ile uzun bir ilişki yaşadılar. Sony Television’da görev yapıyor.

Şov, Gilligan’ı Better Call Saul’daki Kim Wexler rolüyle öne çıkan Seehorn ile yeniden bir araya getirecek. Seehorn, Better Call Saul’un son sezonundaki performansıyla Emmy’ye aday gösterildi.

Doğal olarak, yeni Gilligan projesi hala erken geliştirme aşamasında ve muhtemelen en az bir yıl boyunca Apple TV+’da yayınlanmaya hazır olmayacak. . Bunu yaptığında, Apple’ın büyüyen birinci sınıf orijinal TV şovları ve film kataloğuna katılacak.

  • Apple TV+ Rehberi: Her Apple TV şovu ve filmi şu anda mevcut
Kaynak : https://9to5mac.com/2022/09/22/apple-tv-plus-vince-gilligan/