Bu dayanıklı SUPCASE ve i-Blason kılıflarla iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max’inizi koruyun

iPhone 14 resmi olarak burada ve bugün yatırımınızı korumak için iki mükemmel vakayı vurguluyoruz. SUPCASE UB Pro ve UB Pro Mag, içinizin rahat etmesi için düşme testi derecesi ile 360 ​​derece koruma sunar. Bir SUPCASE kardeş markası olan i-Blason, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max’iniz için benzer şekilde darbeye hazır Armorbox ve Ares kılıf seçeneklerini sunar. Daha fazla bilgi edinmek ve sizin için en uygun vakayı görmek için okumaya devam edin.

SUPCASE

Atlanta, Georgia’da bulunan SUPCASE, 2013’ten beri ödüllü koruyucu kılıflar tasarlıyor. Unicorn Beetle PRO başladı hepsi CNET’in 2018’deki yıllık düşme testini kazandığında. MET Labs, SUPCASE’i 15 fit’lik bir düşüşle test etti, CNET 20 fit’e çıktı ve Everything Apple Pro, SUPCASE’i 50 fitten test etti.

SUPCASE, ürünlerini en zorlu ortamlara ve koşullara dayanacak şekilde tasarlar ve bunu, birinci sınıf korumayı herkes için uygun maliyetli hale getirirken yapar. Şimdi şirketin iPhone 14 kılıf serisine geçelim.

UB Pro

SUPCASE’in sunduğu UB Pro, zorlu ortamlar için tasarlanmış ve üretilmiş sağlam bir çantadır. CNET’in en yüksek ayaklardan yapılan yıllık düşme testinin galibi olarak UB Pro, iPhone 14 için sağlam korumanız olma konusunda üstündür.

360 derecelik koruma, UB Pro’nun ekran çiziklerine karşı savaşmak için yerleşik bir ekran koruyucusu içerdiği anlamına gelir. Yerleşik destek ayağı, iPhone 14’ünüzü yatay ve dikey yön de dahil olmak üzere birden çok açıdan görüntülemek için olmazsa olmazlardandır.

Ayrıca, ayaklık aynı zamanda yüzük tutucu olarak da kullanılabilir, böylece en çok ihtiyaç duyduğunuzda iPhone 14’ünüzü hızla sıkıca kavrayabilirsiniz.

Plus UB Pro’da bir 360 derece dönebilen kemer klipsi kılıfı, diğer ekipmanlarınızla birlikte kolay taşıma ve erişim. iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max{3 için UB Pro korumasıyla tarzınızı ve renginizi bulun } bugün.

UB Pro Mag

SUPCASE, UB Pro’da kablosuz şarj desteği içerirken, Apple’ın daha yeni MagSafe teknolojisi, yepyeni UB Pro Mag tarafından desteklenmektedir.

UB Pro Mag, UB Pro ile aynı sağlam tasarımı temel alır ve aynı zamanda arkada MagSafe uyumlu bir mıknatıs içerir. Bu, MagSafe şarj cihazları, stantlar ve diğer aksesuarların mevcut ekosistemi için harikadır.

UB Pro Mag, muadili ile aynı harika düşme testi derecesini içerir. Ayrıca iPhone 14 Plus veya iPhone 14 Pro Max için çok yönlü destek/halka tutucu ve yerleşik ekran koruyucu sunar.

Ve MagSafe için SUPCASE ayrıca UB Mag adı verilen ince ve hafif bir sürüm de sunar.

i-Blason

i-Blason, mükemmel koruma sağlayan aynı kasa yapımcıları ailesinden gelir iPhone 14 sahiplerinin altını çizdiğimiz iki harika seçeneği var.Tam gövde tasarımı, yerleşik bir ekran koruyucu içerir ve Armorbox, entegre bir destek/halka tutucu ve kemer klipsi tutucusuna sahiptir.

Temel destek, iPhone 14’ünüzü hem dikey hem de yatay yönde görüntülemenize olanak tanır ve halka tutucu modu, iPhone 14’ünüzü kolayca alıp gitmeniz için daha fazla yol sunar.

Armorbox ayrıca askeri düşme standartlarını da aşıyor ve hassas düğme yerleşimi sorunsuz bir deneyimi garanti ediyor. Armorbox, bir kablo üzerinden güç vermek istemediğiniz zamanlar için kablosuz şarj cihazlarıyla da uyumludur.

Armorbox, iPhone 14‘ünüze uygun altı harika renkte mevcuttur, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max. Yeni iPhone’unuz için rakipsiz koruma sadece 25 ABD Doları’dır.

Ares

i-Blason’ın iPhone 14 serisi için Ares kılıfı hem kas gücünü hem de güzelliği dengeler. 20 metreden düşme testi CNET tarafından onaylanan Ares, darbe emici TPU ve bükülmeyen polikarbonattan oluşur.

Net siyahı, özellikle bu yılın yeni renkleriyle harika olan iPhone 14 tasarımınızı gözler önüne seriyor.

Ön tarafta, Ares ile 360 ​​derece iPhone 14 koruması için yerleşik bir ekran koruyucu bulacaksınız.

Son olarak Ares, ekranınızın ve lenslerinizin yüzeylere zarar vererek çizilmesini önlemek için iPhone 14 ekranının etrafındaki yükseltilmiş kenarları ve ikili veya üçlü kamera sistemini dikkatli bir şekilde kullanıyor. Ares, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için kullanılabilir.

{16 }Kahraman indirim ve daha fazlası

Paralarının karşılığını en iyi şekilde almak için alışveriş yapan iPhone 14 müşterileri, uygun fiyatlı koruyucu kılıflar için SUPCASE ve i-Blason’a başvurabilir. Özel bir teşekkür olarak, orduya, ilk müdahale ekiplerine, sağlık çalışanlarına, öğretmenlere ve öğrencilere %25 indirimli Kahraman İndirimi de mevcuttur. SUPCASE ve i-Blason ile alışveriş yaparken ID.me üzerinden doğrulama yapmanız yeterlidir.

Amazon’da alışveriş yaptığınızda SUPCASE ve i-Blason‘dan iPhone 14 ve diğer ürünler için daha da fazla kılıf ve tasarım bulabilirsiniz. Bu mükemmel koruyucu ve uygun fiyatlı çözümlerden biriyle bugün yeni iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max’iniz için hazırlanın.

.

Kaynak : https://9to5mac.com/2022/09/18/protect-your-iphone-14-14-plus-14-pro-14-pro-max-with-these-rugged-supcase-and-i-blason-cases/