Cyberpunk: Edgerunners 13 Eylül'de başlıyor
Cyberpunk: Edgerunners 13 Eylül'de başlıyor

Cyberpunk: Edgerunners 13 Eylül’de başlıyor

CD Projekt RED, Studio TRIGGER yapımı anime Cyberpunk: Edgerunners’ın 10 bölümünün tamamının 13 Eylül’de Netflix’te yayınlanacağını duyurdu.

Şirket ayrıca dizinin kilit karakterlerinden biri olan Lucy’nin yer aldığı yeni bir poster yayınladı. Lucy yetenekli bir ağ koşucusu ve Maine’in paralı asker tayfasının önemli bir üyesidir. Çok rağbet gören teknik yeteneklerine rağmen, Night City’den ve tehlikeli geçmişinden kaçmaktan başka bir şey istemiyor.

Cyberpunk: Edgerunners

İşte CD Projekt RED aracılığıyla diziye genel bir bakış:

{4 }

Cyberpunk: Edgerunners, geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonu takıntılı bir şehrinde hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu olan David Martinez’in hikayesini anlatıyor. Kişisel bir trajedinin ardından David, siberpunk olarak da bilinen paralı bir kanun kaçağı olan Edgerunner olarak kendi kaderinin kontrolünü ele geçirmeye karar verir.

Tanınmış Japon animasyon şirketi Studio TRIGGER, hikayeyi hayata geçirmek için CD Projekt RED ile işbirliği yaptı ve gösteriyi Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare) yönetti. Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) baş karakter tasarımcısı ve aynı zamanda baş animasyon yönetmenidir. Masahiko Otsuka (Star Wars: Visions “The Elder”) ve Yoshiki Usa (Gridman Universe serisi) senaryoyu CD Projekt RED tarafından sağlanan hikayeye dayanarak yazdı. Orijinal müzik Akira Yamaoka (Silent Hill serisi) tarafından bestelenmiştir.

Aşağıdan yeni bir fragman izleyin.

Air Date Fragmanı

Kaynak : https://www.gematsu.com/2022/08/cyberpunk-edgerunners-premieres-september-13