İlk Apple Watch Ultra ve AirPods Pro 2 ön siparişleri alıcılara ulaşmaya başladı

Bu ayın başlarında şirketin özel etkinliğinde duyurulan Apple ürünlerinin çoğu zaten mağazalarda mevcut. Ancak Apple Watch Ultra ve AirPods Pro 2’nin resmi lansmanı, her ikisi de 23 Eylül Cuma günü mağazalarda satışa sunulacağı için bir hafta ertelendi. Artık müşteriler nihayet bu ürünlere kavuşuyor.

{1 }Resmi lansmandan günler önce Apple Watch Ultra’yı alan şanslı bir alıcı hakkında zaten yazmıştık, ancak bu oldukça özel bir durumdu. Çoğu kişi Cuma gününü beklemek zorunda kaldı. Ve dünyanın bazı yerlerinde şimdiden Cuma olduğu için müşteriler yeni Apple Watch Ultra ve AirPods Pro 2’nin resimlerini web’de gösteriyorlar.

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra, yürüyüş ve derin dalış gibi ekstrem sporlar yapan kişilere yönelik Apple Watch’un daha sağlam bir versiyonu. Ekranda safir kapaklı titanyumdan yapılmıştır ve 49 mm’lik tek bir boyutta mevcuttur.

İlk incelemeler, yeni Eylem düğmesi, daha doğru GPS ve daha uzun pil ömrü gibi benzersiz özellikleri övdü. normal Apple Watch. Bu modelin ABD’de fiyatı 799 ABD dolarıdır.

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 veya ikinci nesil AirPods Pro, önceki modelle aynı tasarımı korur. Ancak Apple’ın yeni kablosuz kulaklıkları, daha derin bas için yeni bir sürücü, daha iyi Aktif Gürültü Önleme ve ses düzeyi için dokunmatik kontroller gibi iyileştirmelerle birlikte gelir.

Apple, yeni kulakiçi kulaklıkların pil ömrünü de artırdı ve Ayrıca Find My uygulaması aracılığıyla Precision Finding’i destekleyen yeni bir şarj çantasıyla birlikte gelir. AirPods Pro 2’nin ilk incelemelerine buradan göz atabilirsiniz.

Alıcılara ulaşan siparişler

Yeni Apple Watch Ultra ve AirPods Pro 2’nin uygulamalı görüntülerini ve basın incelemelerini gördükten sonra , artık gerçek tüketiciler tarafından çekilen görüntülere bakabiliriz.

カッケー!#AppleWatch ULTRA pic.twitter.com/yKHZ6kGgsT

— mixkaneko_x (@mixkaneko_x) 23 Eylül 2022

Apple watch ultra iyilik 🙂 { 17}pic.twitter.com/NGdLS9lKx2

— Paul (@pkerry12) 23 Eylül 2022

{ 8}

AirPods Pro(第2世代)着弾しました! pic.twitter.com/gwQgwg3w3o

— みつごご⛺️ (@mitsugogo) 23 Eylül 2022

Apple’ın bu Cuma günü Türkiye, Umman ve Malezya dahil olmak üzere daha fazla ülkede iPhone 14 ve Apple Watch Series 8’i piyasaya süreceğini belirtmekte fayda var.

Yeni bir Apple Watch veya AirPods satın almak istiyorsanız Amazon’daki bazı iyi fırsatlara göz atın.

Kaynak : https://9to5mac.com/2022/09/22/apple-watch-ultra-airpods-pro-2-arriving-to-buyers/