watchOS 9.0.1 güncellemesi, Apple Watch Ultra lansmanı için zamanında geldi

Apple Watch Ultra, dünyanın her yerindeki müşteriler için bu Cuma günü geliyor. Buna hazırlanmak için Apple, özellikle bu yeni Saat için iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeren watchOS 9.0.1’i tohumluyor. İşte bu sürümdeki ve genel olarak watchOS 9’daki yenilikler.

Bugünün derlemesi 20R8380. Apple’ın destek sayfasına göre, bu güncelleme Apple Watch Ultra için aşağıdaki değişiklikleri içerir:

  • Hoparlörler kullanılarak yapılan telefon görüşmeleri sırasında ses bozulabilir

{1 }Şirket watchOS 9.1’i test ederken, Apple Watch Ultra kullanıcıları birkaç hafta önce piyasaya sürülen watchOS 9 sayesinde birçok yeni özelliğin keyfini çıkarabilecekler.

watchOS 9, Apple’ı desteklemediğinden 3 Serisi’ni izleyin artık, işletim sistemi eski Saat Yüzlerini yenilerken dört yenisini ekliyor. Apple, bu yeni yüzlerle daha büyük ekranlarda daha iyi görünmelerini sağlıyor. Ayrıca şirket, daha fazla dil için QWERTY klavye desteği ve yeni QuickType teknolojisini de ekliyor.

watchOS 9 ayrıca birçok Antrenman uygulamasına önemli bir güncelleme getiriyor. egzersiz yapmayı seven insanlar için yeni özellikler. Koşucular için, çok sayıda metrik görmek için Digital Crown’u çevirmeleri gereken yeni bir Antrenman Görünümü var. Koşu sırasında kullanılabilen metrikler şunlardır:

  • Etkinlik halkaları 
  • Kalp Hızı Bölgeleri 
  • Güç
  • Yükseklik

{12 }

Apple ayrıca watchOS 9 ile Uyku uygulamasını geliştiriyor. Artık daha fazla uyku verisi ve her gün aldığınız tüm hapları ve vitaminleri izlemenize yardımcı olan yeni bir İlaçlar uygulaması getiriyor. gün.

Ayrıca Apple Watch Ultra’nın piyasaya sürülmesinden önce Apple, bu akıllı saatle ilgili daha fazla bilgiyi buradan edinebileceğiniz iki özel uygulama yayınladı.

Bunun lansmanı için heyecanlı mısınız? ürün? Yeni cihazı elinize aldıktan sonra watchOS 9.0.1’e güncellemeyi unutmayın.

İlgili:

  • İşte Apple’a bir bakış En popüler müzik gruplarından bazılarıyla Ultra izleyin [Video]
  • Apple, AirPods Pro 2 için kendi kordonunu satmıyor; işte diğer bazı seçenekler
Kaynak : https://9to5mac.com/2022/09/22/watchos-9-0-1-apple-watch-ultra/